• Nabór uzupełniający 2021/2022

od 18 czerwca 2021 r. do 22 czerwca 2021 r.
    rusza
    NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych na Rok Szkolny 2021/2022.

Nabór 2021/2022
    od 16 marca 2021 r. do 30 marca 2021 r. rusza NABÓR do Przedszkoli i Oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych na Rok Szkolny 2021/2022.

Szanowni Państwo,

W życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się nowy, jakże ważny etap – edukacja przedszkolna. Stajecie Państwo przed wyborem placówki, do której chcecie zgłosić swoje dziecko oraz przed nurtującym Was pytaniem: co zrobić, żeby Nasze dziecko znalazło miejsce w wybranym przedszkolu.
    W celu zaoszczędzenia Państwu niepotrzebnego stresu oraz skrócenia do minimum czasu oczekiwania na listy dzieci przyjętych stworzyliśmy jednolite zasady przyjmowania dzieci do wszystkich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Poznań.

Polecamy Systemową obsługę rekrutacji oświatowej:

Zapraszamy do elektronicznego generatora wniosków w Systemie Naboru do Przedszkoli.
    Drogi Rodzicu wypełnij wniosek, wydrukuj i dostarcz do placówki pierwszego wyboru (wskazanej na pierwszym miejscu) wraz z wymaganymi dokumentami.

Wszystkie dokumenty i informację znajdziecie Państwo na stronie Wydziału Oświaty, w zakładce NABÓR

nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/

klauzula_informacyjna – plik PDF

Rekrutacja zakończona – na 1 września 2021 r. – 0 wolnych miejsc.