• 16 listopada 2021

Rytmika

• Od listopada 2021 odbywają się w przedszkolu Zajęcia Rytmiki, prowadzone przez panią Martę Wybraniec z Firmy Dolphin Jacek Misch.
    Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, dla wszystkich dzieci (opłacane przez Miasto Poznań).

____________________________________________________________________________________________

• 10 września 2021

Infolinia dla dzieci i młodzieży

Informacja przekazana na prośbę MEiN.

• Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.
    Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

• 10 września 2021 r.

Gimnastyka korekcyjna

• Od 22 września 2021 r. w przedszkolu będą odbywały się zajęcia gimnastyki korekcyjnej – Izabela Frynas.
    Na zajęcia będą chodziły dzieci, których rodzice dostarczą zaświadczenia od lekarza z informacją o wadzie postawy i zaleceniami.
    Zaświadczenia można zostawić w kopercie w skrzynce na listy, u pań w grupie lub dostarczyć do sekretariatu.

• 10 września 2021 r,

Język angielski

• Od 13.09.2021 r. będą odbywały się w przedszkolu zajęcia języka angielskiego – Dorota Krzywkowska.
    Na zajęcia będą uczęszczały wszystkie dzieci.
    Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy.

• 10 września 2021 r.

Psycholog

• Od 6 września 2021 r. w przedszkolu zatrudniony jest psycholog – Anastazja Cieślak-Karbowy.