• 9 września 2022

Zbiórka dla Schroniska w Skałowie

• Logo schroniska w Skałowie
    Drodzy Rodzice!
    W tym roku chcielibyśmy wesprzeć przed zimą Schronisko dla Zwierząt w Skałowie – link do strony.
    Potrzebne są:
    -używane (czyste) ręczniki i koce,
    -ręczniki papierowe,
    -podkłady chłonne jednorazowe,
    -żwirek dla kotów,
    -a także DOBREJ JAKOŚCI karma np. Fitmin, Brit, John Dog.
    Do schroniska trafiają często zwierzęta słabe i schorowane, dobre żywienie ma wpływ na ich szybszy powrót do zdrowia.

Zbiórka trwa do 30.09.22.

____________________________________________________________________________________________

• 9 września 2022

Dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2022/2023

• Przedszkole nr 178 w lipcu 2023 będzie zamknięte, w tym czasie dyżur będzie pełnić Przedszkole nr 21 „Akademia Pana Kleksa”.

Przedszkole będzie pełnić dyżur w sierpniu 2023 (zapisy będą na przełomie marzec/kwiecień)

• 1 września 2022

Nowy rok szkolny 2022/2023

• 1 września 2022 r. rozpoczynamy kolejny rok przedszkolny.

Pierwszy dzień po wakacjach, to czas pełen emocji zarówno dla dzieci jak i rodziców.
    Czekamy na dzieci powracające z wakacji jak i te, które przybędą do nas po raz pierwszy.

Za nami dni pełne uśmiechów, zabawy i beztroski. Dla większości dzieci, to kolejny rok w przedszkolu, a dla niektórych, to pierwsze dni adaptacji, nowe znajomości, nowe przygody.

Życzymy dzieciom radosnego pobytu, ciekawych przygód i wrażeń, oraz rodzicom miłej i owocnej współpracy.

• 26 sierpnia 2022

Upoważnienia

• Przypominamy o konieczności dostarczenia upoważnień do odbioru dzieci na nowy rok szkolny.

Upoważnienia ważne są tylko przez rok, dlatego prosimy wszystkich rodziców o złożenie nowych druków najpóźniej do 1 września do godz. 10:00.

Druki są do pobrania u Pań w szatni przedszkola od 29.08.2022 r. w godzinach pracy lub na stronie przedszkola w zakładce: Dokumenty

Przypominamy, że dzieci wydawane są z przedszkola, tylko osobom wskazanym w upoważnieniach (włącznie z rodzicami) i za okazaniem dowodu osobistego.

• 11 lipca 2022

Kampania „Przytul dziecko”

• Przedszkole nr 178 przystąpiło do Kampanii społecznej „Przytul dziecko”. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie Kampanii – link

Plakat

• 01 lipca 2022

Życzenia Świąteczne

• Wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom

życzymy wspaniałych, słonecznych, pogodnych i bezpiecznych wakacji.

Dyrektor Małgorzata Matusz, oraz Pracownicy Przedszkola Nr 178

• 24 grudnia 2021

Życzenia Świąteczne

• Niech czas Świąt Bożego Narodzenia
    będzie pełen atmosfery radości,
    wytchnienia i zatrzymania
    od codziennego pędu.
    Życzymy, by Gwiazdor
    przyniósł Wam i nam wszystkim
    najpiękniejszy prezent – dużo miłości!

Życzy
    dyrektor Małgorzata Matusz, wszyscy Pracownicy Przedszkola Nr 178

• 16 maja 2022

Rytmika

• Od maja 2022 Zajęcia Rytmiki, prowadzone są przez panią Emilię Stalmach z Firmy Dolphin Jacek Misch.
    Zajęcia odbywają się w każdy piątek, dla wszystkich dzieci (opłacane przez Miasto Poznań).

• 16 listopada 2021

Rytmika

• Od listopada 2021 odbywają się w przedszkolu Zajęcia Rytmiki, prowadzone przez panią Martę Wybraniec z Firmy Dolphin Jacek Misch.
    Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, dla wszystkich dzieci (opłacane przez Miasto Poznań).

• 10 września 2021

Infolinia dla dzieci i młodzieży

Informacja przekazana na prośbę MEiN.

• Infolini dla dzieci, młodziezy, rodziców, nauczycieli i pedagogów. 800 800 605 bezplatnie, całodobowo. Profesjonalna pomoc doświadczonych psychologów. pedagogów i prawników

Plakat

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.
    Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

• 10 września 2021 r.

Gimnastyka korekcyjna

• Od 22 września 2021 r. w przedszkolu będą odbywały się zajęcia gimnastyki korekcyjnej – Izabela Frynas.
    Na zajęcia będą chodziły dzieci, których rodzice dostarczą zaświadczenia od lekarza z informacją o wadzie postawy i zaleceniami.
    Zaświadczenia można zostawić w kopercie w skrzynce na listy, u pań w grupie lub dostarczyć do sekretariatu.

• 10 września 2021 r,

Język angielski

• Od 13.09.2021 r. będą odbywały się w przedszkolu zajęcia języka angielskiego – Dorota Krzywkowska.
    Na zajęcia będą uczęszczały wszystkie dzieci.
    Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy.

• 10 września 2021 r.

Psycholog

• Od 6 września 2021 r. w przedszkolu zatrudniony jest psycholog – Anastazja Cieślak-Karbowy.