Odpłatność

• Opłaty za żywienie obowiązująca od 01.10.2022 r.:
    Całodzienne wyżywienie dziecka w przedszkolu: 10

08:30 – śniadanie – 3
    11:00 – obiad I danie: zupa + owoc – 2,00 zł
    13:00 – obiad II danie – 5,00 zł

Zarządzenie w sprawie stawki żywieniowej_01_10_2022 – plik PDF

Opłaty za żywienie obowiązująca od 01.01.2022 r.:
    Całodzienne wyżywienie dziecka w przedszkolu: 8

08:30 – śniadanie –
    11:00 – obiad I danie: zupa + owoc – 1,60 zł
    13:00 – obiad II danie – 4,00 zł

Zarządzenie – stawka zywieniowa_01_01_2022 – plik PDF

Zmiany obowiązujące od 01.09.2021 r.

Naliczanie opłat za przedszkole.
    Na czas pandemii, ze względu na nowe procedury bezpieczeństwa, karty do czytnika używane będą tylko przez rodziców dzieci z grupy: MALWY i CHABRY, pozostałe dzieci będą miały naliczane opłaty na podstawie wpisu na listę obecności przez nauczyciela godzin wejścia i wyjścia.

Rodzice mogą w grupach składać wnioski o zwolnienie częściowe lub całkowite z opłaty za pobyt dziecka.

– Wniosek o zwolnienie z opłaty za przedszkole – plik PDF (wkrótce nowy wzór)

– Wniosek o zwolnienie z opłaty za przedszkole – plik DOC (wkrótce nowy wzór)

Zmiany obowiązujące od 01.09.2020 r.

Naliczanie opłat za przedszkole.
    Na czas pandemii, ze względu na nowe procedury bezpieczeństwa, karty do czytnika używane będą tylko przez rodziców dzieci z grupy: MALWY i STOKROTKI, pozostałe dzieci będą miały naliczane opłaty na podstawie wpisu na listę obecności przez nauczyciela godzin wejścia i wyjścia.

Zmiany obowiązujące od 01.09.2019 r.

Dotyczy naliczania opłat za przedszkole.

Od 01.09.2019 r. obowiązuje w przedszkolu elektroniczna ewidencja czasu pobytu dziecka w przedszkolu na podstawie czytnika.
    Karty do czytnika można odebrać w sekretariacie przedszkola od 28-30 sierpnia 2019 r.
    Karty należy aktywować w Panelu Rodzica przed pierwszym przyjściem do przedszkola.

Regulamin korzystania z elektronicznej ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu – plik PDF

Panel Rodzica – pomoc – plik PDF

Uchwała nr XV/237/VIII/2019 Rady Miasta Poznania z dnia 9 lipca 2019 r. – plik DOC

Zarządzenie dyrektora w sprawie stawki żywieniowej – plik PDF

___________________________________________________________________________________________

Zmiany obowiązujące od 01.06.2019 r

Dotyczy wpłat za przedszkole.

Prosimy nie wpisywać przecinków, cudzysłowów, a także innych znaków specjalnych w tytułach przelewów, ani w nazwie odbiorcy/adresie, nie ma potrzeby umieszczania bardziej szczegółowych danych w przelewach, ponieważ każde dziecko ma indywidualne konta do wpłat należności za przedszkole.