Wydarzenia 2022/2023

 • 22 czerwca 2023 r.

  Malwy – pożegnanie

  „Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”.

  W życiu każdego przedszkolaka przychodzi taki dzień, kiedy musi pożegnać się ze swoim przedszkolem. 22 czerwca po  raz ostatni wystąpiliśmy przed swoimi rodzicami i uroczyście żegnaliśmy się ze swoimi paniami, kolegami i koleżankami. Nie zabrakło uśmiechu, łez i wzruszeń. Z całego serca życzymy absolwentom  powodzenia na dalszej drodze edukacji!

 • 15 czerwca 2023 r.

  Festyn Rodzinny

 • 31 maja 2023 r.

  Pokaz baniek mydlanych

   
 • 29 maja 2023 r.

  Wyprzedaż garażowa

   
 • 12 maja 2023 r.

  Stokrotki – zajęcia pokazowe

  Przenieśliśmy się na majową łąkę, gdzie karmiliśmy głodną gąsienicę literkami, szukaliśmy ukrytych w sali literkowych gąsienic, śpiewaliśmy literkową piosenkę, a także przeliczaliśmy, układaliśmy figury geometryczne z kwiatów oraz braliśmy udział w wielu różnych aktywnościach. A rodzice mieli możliwość zobaczyć jak na co dzień się bawimy.

 • 19 kwietnia 2023 r.

  Bajeczni Adwokaci

  Czym jest prawda, wina i pomówienie? Historia wilka Filipa pokazała Stokrotkom, że nie wszystkie sytuacje są oczywiste oraz, że każdy ma prawo do obrony i szacunku. Dzięki rodzicom Ani wzięliśmy udział w akcji Bajeczni Adwokaci i poznaliśmy zawód adwokata. Chętne mogli nawet przymierzyć prawdziwą togę.

 • 23 marca 2023 r.

  Koncert Filharmonii Pomysłów: Nudynapudyzol

  Krainie muzyki groziła  niebezpieczna choroba, nuda. Uratować  mieszkańców mógł tylko jeden lek nudynapudyozol. Wspólnie z artystami musielismy go przygotować, poznając  nietypowe instrumenty. Na szczęście wszystko się udało i kraina muzyki została  uratowana .

 • 7 marca 2023 r.

  Światowy Dzień Kota

  Z okazji Światowego Dnia Kota wzięliśmy udział w zbiórce karmy organizowanej przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania. Zebrana karma za pośrednictwem poznańskiego schroniska zostanie przekazana fundacjom opiekującym się kotami wolno żyjącymi. Rodzicom i dzieciom bardzo dziękujemy, a kotkom życzymy smacznego.

 • 12 lutego 2023 r.

  Dzień Pluszowego Misia

  Dziś  w przedszkolu obchodziliśmy Dzień  Pluszowego Misia. Poznaliśmy jego historię,  tańczyliśmy i bawiliśmy się chustą  KLANZY ze  swoimi ulubionymi pluszakami. Prace plastyczne i zadania również  były związane z misiami.

 • 25 stycznia 2023 r.

  Dzień Babci i Dziadka – Stokrotki

  Dziś  zatańczyliśmy, zaśpiewaliśmy i recytowaliśmy wiersze dla wyjątkowych osób,  dla babć i dziadków.  Na krótką chwilę  cofnęliśmy  się  w czasie próbując  sobie wyobrazić  jak bawili się  dziadkowie będąc dziećmi .