Ogród

• Nasz ogród cały czas przechodzi metamorfozę 05.10.2021 r.

Po wakacjach przybyło w ogródku atrakcji, doszła nam kolejna wieża widokowa, teren sportowy z nawierzchnią miękką (piasek), zmieniły swoje położenie niektóre atrakcje, jak ściana wspinaczkowa, bujaki, zjeżdżalnia. Nasza stara duża zjeżdzalnia przeszła metamorfozę, została odnowiona, zużyte częsci zostały wymienione na nowe.

Zmiany w ogrodzie. 18.06.2021 r.

Nasz ogród cały czas się rozwija. Dzieci posadziły lawendę przy wejściu do przedszkola, zakupiliśmy i zamontowaliśmy stojaki rowerowe dla każdej grupy, a nasze ogrodowe atrakcje rozkwitają, między innymi szałas i wigwam. Labirynt szumiących traw rośnie i niedługo będziemy mogli się chować i sprawdzimy, co w trawie piszczy.

Zmiany w ogrodzie. 19.11.2020 r.

Kolejne zmiany w naszym ogrodzie, pojawił się u nas jagodownik, gdzie rosną maliny i jeżyny. Mamy 2 szałasy i tunel z wierzby. To jeszcze nie koniec, nasz ogród cały czas podlega modernizacji i będzie się zmieniał, jeszcze dużo w nim pracy, ale już widać efekty, a na wiosnę będzie je widać jeszcze lepiej.

Zmiany w ogrodzie - porównanie zdjęć. 13.10.2020 r.

Porównanie zmian w naszym ogrodzie. Udało nam się zrobić zestawienie zdjęć, tych samych miejsc, przed i po zmianie. Sami zobaczcie, co udało nam się uchwycić. Górne zdjęcie - przed zmianami, Dolne zdjęcie - po zmianach.

Zmiany w ogrodzie. 24.02.2020 r.

Przyszła wiosna, a z nią nasz ogród zaczął tętnić życiem, drzewa i krzewy zakwitły pięknymi kolorami, zagajnik szumiących traw rośnie, trawa nad tunelem jest soczyście zielona i gęsta. Wszystko czeka na powrót naszych dzieci do przedszkola.

Pierwszy etap prac w ogrodzie zakończony 19.12.2019 r.

Jesteśmy w trakcie realizacji zmian Ogrodu Przedszkolnego

Tak wyglądał nasz Ogród Przedszkolny do października 2019 r.