Ogród

• Wiosna 12.04.2024

Nasz ogród o tej porze wygląda bajecznie, a dzieci chętnie korzystają z hamaczków i wspaniale bawią się na małych pagórkach wśród zieleni

Owoce 25.09.2023 r.

Nasza własnoręcznie przez dzieci posadzona jabłoń, ma pierwszy owoc. Nasze jałuszko.

Efekty 28.12.2022 r.

Są już efekty grudniowych prac w ogrodzie. Powstał tor wodny, ścieżka sensoryczna, słupy wielofunkcyjne, które będą służyły między innymi do powieszenia hamaków, górki i dalej się dzieje.

Kolejne zmiany 19.12.2022 r.

Nasz ogród cały czas się zmienia, powstają nowe miejsca do zabawy, jest pelen niespodzianek. Ciekawe co teraz powstanie, może już ktoś się domyśli, ale na efekt trzeba jeszcze troszkę poczekać.

Piasek 03.06.2022 r.

Zamówilismy kolejną partię nawierzchni amortyzującej pod urządzenia ogrodowe - piasek kwarcowy. Okazało się, że górka piasku jest największą atrakcją naszego ogródka, sprawiła dzieciom niesamowitą frajdę. W naszym jagodowniku, poziomki będzie można lada moment zerwać, a truskaweczki nabierają rumieńców.

Nasze plony 31.05.2022 r.

W naszym ogródku mamy już dojrzałe poziomki, jeszcze zielone truskaweczki i maliny, a kwiaty borówki już opadają i zaraz będą owoce.

Nasz ogród cały czas przechodzi metamorfozę 05.10.2021 r.

Po wakacjach przybyło w ogródku atrakcji, doszła nam kolejna wieża widokowa, teren sportowy z nawierzchnią miękką (piasek), zmieniły swoje położenie niektóre atrakcje, jak ściana wspinaczkowa, bujaki, zjeżdżalnia. Nasza stara duża zjeżdzalnia przeszła metamorfozę, została odnowiona, zużyte częsci zostały wymienione na nowe.

Zmiany w ogrodzie. 18.06.2021 r.

Nasz ogród cały czas się rozwija. Dzieci posadziły lawendę przy wejściu do przedszkola, zakupiliśmy i zamontowaliśmy stojaki rowerowe dla każdej grupy, a nasze ogrodowe atrakcje rozkwitają, między innymi szałas i wigwam. Labirynt szumiących traw rośnie i niedługo będziemy mogli się chować i sprawdzimy, co w trawie piszczy.

Zmiany w ogrodzie. 19.11.2020 r.

Kolejne zmiany w naszym ogrodzie, pojawił się u nas jagodownik, gdzie rosną maliny i jeżyny. Mamy 2 szałasy i tunel z wierzby. To jeszcze nie koniec, nasz ogród cały czas podlega modernizacji i będzie się zmieniał, jeszcze dużo w nim pracy, ale już widać efekty, a na wiosnę będzie je widać jeszcze lepiej.

Zmiany w ogrodzie - porównanie zdjęć. 13.10.2020 r.

Porównanie zmian w naszym ogrodzie. Udało nam się zrobić zestawienie zdjęć, tych samych miejsc, przed i po zmianie. Sami zobaczcie, co udało nam się uchwycić. Górne zdjęcie - przed zmianami, Dolne zdjęcie - po zmianach.

Zmiany w ogrodzie. 24.02.2020 r.

Przyszła wiosna, a z nią nasz ogród zaczął tętnić życiem, drzewa i krzewy zakwitły pięknymi kolorami, zagajnik szumiących traw rośnie, trawa nad tunelem jest soczyście zielona i gęsta. Wszystko czeka na powrót naszych dzieci do przedszkola.

Pierwszy etap prac w ogrodzie zakończony 19.12.2019 r.

Jesteśmy w trakcie realizacji zmian Ogrodu Przedszkolnego

Tak wyglądał nasz Ogród Przedszkolny do października 2019 r.