Dni otwarte

• Dni otwarte i zajęcia pokazowe w roku szkolnym 2022/2023.

W tym roku ze względu na trwającą jeszcze pandemię, nie odbędą się zajęcia pokazowe, oraz Dni Otwarte, natomiast zapraszamy Państwa na Spotkanie z dyrektorem i nauczycielem w Przedszkolu, oraz na wirtualny spacer w zakładce: O nas / Spacer po przedszkolu – link

• 15 marca 2022 r. godz. 17:00 – Spotkanie dla Rodziców chcących zapisać dziecko do przedszkola – Spotkanie z dyrektorem przedszkola i nauczycielkami, gdzie poznają Państwo kierunki pracy w przedszkolu.
    • 9 czerwca 2022 r. – Pierwsze spotkanie dla Rodziców dotyczące ogólnych zasad funkcjonowania przedszkola oraz programu adaptacyjnego (dla rodziców dzieci nowo przyjętych)
    • 29 sierpnia 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. – Dni adaptacyjne z dziećmi w ogrodzie oraz zwiedzanie przedszkola – szczegóły wkrótce.

Informator dla rodziców 2022 – plik PDF